Menü

Masa Sandalye Yaz Sil Yüzey 2 sandalyeli

1550,00 ₺ 1400,00 ₺

Masal Oyuncak Ahşap Çocuk Çalışma Masası Yaz Sil Yüzey 2 Sandalyeli Ahşap çocuk Masası 2 sandalyeli + minderli + kalem ve silgi Montessori ahşap masa ve sandalye seti 1.sınıf masif çam ağacından el işçiliği ile üretilmiştir. Pürüzsüz bir yapıya sahiptir. Masa üst tablaları 5mm çift yüzlü lake silenebilir beyaz MDF den üretilmiştir. Oturma alanı ve masa altlarında çökme yapmaması ve sağlamlık için bağlantı sopası bulunmaktadır, Montajı kolaydır. Herhangi bir montaj aparatı gerektirmez. Paketin içerisindeki aylan anahtar ile montaj vidaları kullanılır. İstenirse tamamen demonte edilip küçük bir hacim ile kolay taşınabilir özellik kazanmaktadır. Çocuk sağlığını tehdit edecek boya vernik vs kullanılmamıştır. Üretici firma avantajını kullanarak yedek parça garantimiz mevcuttur Minder ,Kalem ve silgi ürüne dahildir Kalem yazısı sadece masa beyaz yüzeyinden kolaylıkla silinebilir ,ahşap kısımlarına yazılırsa çıkmaz Silinebilir yazı tahtası kalemi kullanılmaktadır. Masa Ebatları: Masa Üst Tabla: 63 x 48 x 48 cm Sandalye Ebatları: Sandalye Oturak: 48 x 28 x 28 cm .

Kategori: , , Ürünlerimiz

Masa Sandalye Yaz Sil Yüzey 2 sandalyeli ürününün açıklaması

Masal Oyuncak Ahşap Çocuk Çalışma Masası Yaz Sil Yüzey 2 Sandalyeli

Ahşap çocuk Masası 2 sandalyeli + minderli + kalem ve silgi Montessori ahşap masa ve sandalye seti 1.sınıf masif çam ağacından el işçiliği ile üretilmiştir.
Pürüzsüz bir yapıya sahiptir.
Masa üst tablaları 5mm çift yüzlü lake silenebilir beyaz MDF den üretilmiştir.
Oturma alanı ve masa altlarında çökme yapmaması ve sağlamlık için bağlantı sopası bulunmaktadır,
Montajı kolaydır. Herhangi bir montaj aparatı gerektirmez.
Paketin içerisindeki aylan anahtar ile montaj vidaları kullanılır.
İstenirse tamamen demonte edilip küçük bir hacim ile kolay taşınabilir özellik kazanmaktadır.
Çocuk sağlığını tehdit edecek boya vernik vs kullanılmamıştır.
Üretici firma avantajını kullanarak yedek parça garantimiz mevcuttur
Minder ,Kalem ve silgi ürüne dahildir
Kalem yazısı sadece masa beyaz yüzeyinden kolaylıkla silinebilir ,ahşap kısımlarına yazılırsa çıkmaz
Silinebilir yazı tahtası kalemi kullanılmaktadır.
Masa Ebatları: Masa Üst Tabla: 63 x 48 x 48 cm
Sandalye Ebatları: Sandalye Oturak: 48 x 28 x 28 cm
 

TESLİMAT

Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 17:00 ve öncesi ise aynı gün kargoya verilir. Eğer kargoyu saat 17:00`den sonra verdiyseniz ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

.

  a***.ç*** 2023-07-23 15:28:00

  Kızımın odası için aldım ,inanılmaz kaliteli beyaz yüzey yazı tahtası özelliğinde , ahşap kısımlara yazınca çıkmıyor hızlı teslimat teşekkürler masaloyuncak

  U....K..... 2022-06-23 12:25:00

  Tam istediğim gibi bir ürün çıktı. Oğlum başından kalmıyor.Alin aldırın(:

  a***n**** 2022-07-23 11:25:00

  Kurulumu gayet pratik. Çok sağlam diyebilirim. 70 kg ağırlığındayım sandalyesini kullanabiliyorum. Kullanılan ahşapta boya vernik vs yok sağlıklı duruyor. Sandalye minderleri gayet güzel oturuyor sandalyeye göre ölçüleri özel tasarlanmış.

  l***e****** 2021-07-15 11:25:00

  Bayağı tereddüt etmiştim fakat beklentimi üstünde karşıladı ikea ürünüyle eş değer ve artı hediyeliri ayrıca bir güzellik katmış takıma çok teşekkür ederim. Alacak olanlara sesleniyorum kaygınız olmasın sağlam ürün hatta sandalyesine ben bile oturuyorum.( 65 kg )