Menü

Çok Amaçlı oyuncak Dolap Seti

1999,00 ₺

.

Kategori: , , Montessori Kitaplık

Çok Amaçlı oyuncak Dolap Seti ürününün açıklaması

Sepetli Raf Ölçüleri: Genişlik: 45 Cm Derinlik: 30 Cm Yükseklik: 87 Cm Ahşap Raf Ölçüleri: Genişlik: 65 Cm Derinlik: 30 Cm Yükseklik: 87 Cm Kullanım Alanları: Ofis, Mutfak, Çocuk odası, Banyo, Kiler, ve evinizin bir çok yerinde rahatlıkla kullanılabilir. Ürün tek paket halinde eksiksiz bir şekilde tarafınıza sevk edilmektedir. 4 raflı büyük dolap ve 5 raflı küçük dolap birbirinden bağımsız olarakta kullanılabilir Malzeme Ana malzeme: 1. Sınıf Masif çam Sepet rayı: 1.sınıf masif çam Sepet: Gıda kullanımına uygun sertifikalı plastik Kurulum: Ürünlerimiz demonte halde teslim edilmektedir. Gerekli anahtar ve vidalar paket içerisinden çıkmaktadır. Kurulum müşteriye aittir. Ürünlerimiz kurulurken ustalık gerektirmez ve kurulum kılavuzunda kurulum ayrıntılı ve basit bir şekilde anlatılmaktadır. Ürün kendi imalatımız olup %100 yerli üretimdir UYARI! DEVRİLME TEHLİKESİ Duvara sabitlenmemiş mobilyalar devrilebilir. 60 cm’den daha yüksek tüm mobilyaların, çocukların tırmanması durumunda devrilmesini önlemek için duvara sabitlenmesi gerekmektedir. Farklı duvar materyalleri farklı türde bağlantı parçaları gerektirir. Evinizdeki duvar yapı malzemesine uygun olan bağlantı parçalarını kullanınız. Paket içerisinden duvar bağlantısı aparatları çıkmamaktadır.

TESLİMAT

Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 17:00 ve öncesi ise aynı gün kargoya verilir. Eğer kargoyu saat 17:00`den sonra verdiyseniz ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

.

    k***e**** 2022-12-02 15:26:00

    Odada tüm dağınıklığı topladı , ahşap kısmı çok kaliteli kıymık vs yok, kurulumu eşimi beklemeden yaptım alyan anahtar bile kutudan çıkıyor